KOUPIT 3D POVODEŇ click for more info
image -
PUBLIKACE CO DĚLAT… POVODEŇ
Praktická příručka pro starosty menších obcí, kteří jsou zodpovědní za připravenost obce na povodně, ochranu obyvatelstva i udržitelnost obnovitelného rozvoje ve své obci.

Příručka je vydána ve formátu B5 (kapesní formát), aby svou velikostí přispívala k praktickému využití při mimořádné události. Dalším benefitem je možnost dotisku dalších informací ke klíčovým slovům z publikace prostřednictvím čtyřmístných kódů nebo kódu QR. Tyto informace lze vyhledat a vytisknout na souvisejícím webu (www.codelat.info), který zároveň funguje jako elektronická verze celé publikace.  

 

Příručka obsahuje tři oddíly – prevence, připravenost a odezva na povodně. Každý oddíl pak obsahuje kromě obecného přehledu problematiky ve formě schématu, také jednotlivé kapitoly, které jsou vždy rozděleny stránku s obecným legislativním základem vztahujícím se k danému tématu, pak stranu obsahující klíčová slova z kapitoly a jejich čtyřmístné kódy a kódy QR. Následující dvojstrana obsahuje otázky a odpovědi z praxe, které vhodným způsobem doplňují problematiku a obohacují ji o cenné informace odborníků z praxe.


x closePro další informace kontaktujte info@ochranaobyvatel.cz

REFUSION Arcade Trainer - Windows installer


REFUSION Arcade Trainer - Air installer

To run this game you need to have installed the latest version of Adobe Air.